Koklayınca çiçek solar mı?

Aslında çiçekler çabuk solar, koklamayla ilgisi yok. Ama koklarken bazı hassas çiçekler kötü eklenebiliyor, bu da doğru ama sadece bazı hassas yapısı olan çiçekler için doğru.

Çocukluğumda manolyaları koklamayın yoksa hemen solar derlerdi. Aslında çiçekler çabuk solar, koklamayla ilgisi yok. Ama koklarken bazı hassas çiçekler kötü eklenebiliyor, bu da doğru ama sadece bazı hassas yapısı olan çiçekler için doğru.

İnsan derisi çevreye ısı, nem, koku ve ışın salar. Her insanı kaplayan çok ince bir tabaka var (aura). Bu yüzden siz bir çiçeği koklarken çiçeğin hassas yapısı derinizden yayılan ısı, ışık, nem ve ışın tarafından etkilenir. Solabilir.

Ama bu bazı hassas yapılı çiçeklerde oluyor. Önemli bir şey değil. Zaten beş günde solacaktı. Siz kokladınız bir günde soldu.

Çiçeklere değil de bebeklere dikkat etmek lazım. Bebeklerinizi, çocuklarınızı herkese öptürmeyin. Kendiniz de fazla öpmeyin. Bebekler çiçeklerden daha hassas. Bunu unutmayın: Her insanın derisi devamlı olarak çevreye ısı, nem, koku ve ışın salıyor. Buna aura denir. Bazı insanların aurası bazı bebeklere büyük zarar verebilir.

Kategori: Püf Noktaları Yazar:

Etiketler: | |

'Koklayınca çiçek solar mı?' hakkında sorular, açıklamalar

  1. Tahir dedi ki:

    … …
    ***
    Tahir Bey gönderdiğiniz resim ulaşmamış.


Sorunuzu / Yorumunuzu Aşağıya Yazabilirsiniz.
Lütfen yazı dili kurallarına saygılı olalım.


(Yazamıyorsanız Mozilladan deği Google Chrome ile giriş yapın.)